404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Apple обіцяє навесні посилити приватність даних користувачів

Американська компанія Apple оголосила, що забезпечить своїх користувачів можливістю блокувати стеження за їхніми пристроями в інтересах рекламодавців.

Про це йдеться в офіційному пресрелізі компанії, присвяченому Дню забезпечення приватності даних.

«Найближчим часом, з наступним бета-оновленням від Apple, функція App Tracking Transparency вимагатиме від установлених додатків отримання дозволу користувача, перш ніж відстежувати їхні дані в програмах або на вебсайтах, які належать іншим компаніям», — пише компанія у повідомленні.

Зокрема, в розділі «налаштування» користувачі зможуть перевірити, які програми вимагають функцію відстеження, а також можуть вносити зміни, які вважають за потрібне.

В компанії уточнили, що ця вимога буде доступною на початку весни, коли вийде оновлення програмного забезпечення для смартфонів iOS 14, для планшетів iPadOS 14, а також для Apple TV. Ця вимога вже отримала високий рівень підтримки захисників конфіденційності у всьому світі, зауважили у фірмі.

Apple влітку 2020 року заявила про наміри змінити політику конфіденційності. Тоді це викликало критичну реакцію з боку Facebook, для якої реклама є головним джерелом доходів. Соцмережа вже звинуватила Apple у зловживанні пануючим положенням на міжнародному ринку.

Google припинить використовувати інструмент Apple для персоналізації реклами