Австралійська митниця не дає добро. А просто знищує сумку за $19 тис.

В Австралії проста спроба придбати онлайн брендову сумку дорого коштувала покупцю. Місцеві митники знищили сумочку зі шкіри алігатора, оскільки вона потрапила в країну без відповідного дозволу на імпорт. Покупець заплатив за неї $19 тис. І залишився без грошей і товару.

Він (хоча, скоріше, вона) придбав через інтернет сумку Saint Laurent у бутику у Франції. В Австралії вона потрапила до вантажного сховища у місті Перт. За даними австралійського уряду, покупець витратив на сумочку 26 313 австралійських доларів ($19 тис.).

В Австралії немає заборони на продукти з алігатора. Проте їх надходження до країни контролюється відповідно до Конвенції про міжнародну торгівлю вимираючими видами дикої фауни та флори (CITES), щоб гарантувати, що ці продукти не пов'язані з незаконною торгівлею дикими тваринами.

Покупець отримав ліцензію на експорт з Європи, але не мав дозволу на імпорт в Австралію від CITES, пояснили в міністерстві сільського господарства, води та навколишнього середовища країни. В результаті лакшері-товар був конфіскований.

На покупця штраф не наклали, заспокоює СNN. Це не зовсім жарт, адже в Австралії за правопорушення, пов’язані з торгівлею дикими тваринами, можна отримати до 10 років в’язниці або штраф у 222 000 доларів.