Австралія передала Україні перші чотири бронетранспортери M113AS4
Мілітарний

Австралія розпочала передачу обіцяних бронетранспортерів для України. Перші чотири машини вже покинули базу Емберлі минулого тижня.

Про це повідомляє Міністерство оборони Австралії.

Повідомляється, що перші чотири бронетранспортери M113AS4 були завантажені в український літак АН-124. Згодом Австралія передасть ще 10 таких машин.

Це частина військової допомоги, яку Австралія вирішала надати Україні в рамках пакету у $285 млн.

За словами Ентоні Альбанезе, прем'єр-міністра, ця допомога є відповіддю на прямий запит Міноборони України.

«Австралія, як і багато країн, засуджує триваючу необґрунтовану агресію Росії проти народу України. Наш народ підтримує Україну з самого початку цього конфлікту, і ми пишаємося тим, що можемо надати доступ до значних можливостей, таких як бронетранспортери, які прибули минулого тижня», — зазначив він.

Бронетранспортер M113AS4 — це бойова броньована машина, розроблена ще в кінці 1950-х, призначена для доставки солдатів на поле бою. Австралійська модифікація являє собою модернізований варіант.

1 квітня повідомлялось, що Австралія повідомила, що надасть Україні сучасну бронетехніку

19 травня уряд Австралії погодив передачу Україні 20 броньованих автомобілів Bushmaster, а також 14 бронетранспортерів M113.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Джо Байден офіційно оголосив про новий пакет допомоги Україні на $1 млрд (оновлено)