«Азов» за два дні знищив у Маріуполі три танки та два БТР (фото)

На заяву володимира путіна про скасування штурму «Азовсталі» захисники міста відреагували повідомленнями про знищену російську техніку.

Так, у полку «Азов» розповіли, що за останні два дні знищити три ворожих танки, два БТР і БМП.

Напередодні заступник командиру полку Святослав Паламар розповів, що росіяни залучили до штурму міста підрозділи, які імовірно брали участь у боях на Київщині. На підтвердження цього у своєму відеозверненні він показав кадри з палаючим танком з маркуванням літерою «V».

Знищений 19 квітня російський танк

За підвгодини до сьогоднішнього повідомлення «Азову» російські ЗМІ розповіли про зустріч путіна з міністром оборони сергієм шойгу.

На ній міністр відзвітував про нібито «взяття під контоль Маріуполя» за виключенням території заводу «Азовсталь». Шойгу запевняв, що для його захоплення необхідно «три-чотири дні».

Відзначимо, що російське командування та пропагандисти регулярно звітували про скоре захоплення міста, але їх прогнози жодного разу так і не справдилися.

Так, сьогодні вночі голова Чечні Рамзан Кадиров, який регулярно публікує відео про нібито успіхи своїх бійців, запевняв, що «Азовсталь» повністю захоплять вже 21 квітня — «до обіду чи після обіду».

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

В «Азові» назвали умови, за яких погодяться на евакуацію з Маріуполя