Бахмут може впасти найближчими днями — Столтенберг

Протягом найближчих днів російські війська можуть захопити Бахмут. Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг перед зустріччю міністрів оборони країн ЄС у Швеції, пише  The Guardian.

«Ми бачимо, що росія кидає все більше військ, більше сил, і те, що росії не вистачає у якості, вони намагаються компенсувати кількістю. Вони зазнали великих втрат, але в той же час ми не можемо виключити, що Бахмут може впасти найближчими днями», — сказав він.

При цьому Столтенберг наголосив, що можливе падіння міста не означатиме «переломний момент» у війні. Однак, за його словами, це підтверджує, що росію не треба недооцінювати і, натомість, необхідно, продовжувати підтримувати Україну.

Нагадаємо, 6 березня Офіс президента повідомив, що на засідання Ставки Верховного головнокомандувача Валерій Залужний, головнокомандувач ЗСУ, і Олександр Сирський, командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця», висловилися за подальшу оборону Бахмута.

Водночас Сирський повідомив, що бої у місті досягли найвищого рівня напруження. Сполучення з Бахмутом наразі можливе лише по грунтовим дорогам.  

8 березня Сирський опублікував відео нагородження оборонців міста «хрестами» і новою відзнакою Сухопутних військ, яка «вперше вручається за звитягу, за доблесть, мужність і героїзм».

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

У боях за Бахмут рф втратила до 30 тис. «вагнерівців» — західна розвідка