Байден обіцяє збільшити ліміт США на прийом біженців
Getty Images

Білий дім заявив, що президент США Джо Байден збільшить ліміт на прийом біженців. Як пише «Голос Америки»рішення проо це уряд Штатів ухвалить до середини травня.

Раніше, 16 квітня, Білий дім підтвердив дію обмежень на кількість біженців на рівні 15 тис. на цей бюджетний рік, що закінчується восени 2021 року. Це обмеження було встановлене колишнім президентом США Дональдом Трампом.

Рішення продовжити дію обмеження, встановленого попереднім президентом, викликало критику політиків від Демократичної партії США. Конгресвумен від Демократичної партії Ільхам Омар назвала рішення про збереження обмежень «ганебним». А голова Юридичного комітету Палати представників США, конгресмен від Демократичної партії Джеррі Недлер стверджує, що він «глибоко розчарований сьогоднішнім рішенням зберегти найнижчі рівні прийняття біженців, встановлені за Трампа».

У відповідь на критику речниця Білого дому Джен Псакі заявила, що «остаточне, збільшене обмеження» Байден встановить до 15 травня.

У лютому Білий дім оголосив про намір Байдена збільшити обмеження з 15 тис. до 62 500 біженців на цей бюджетний рік, який завершується 1 жовтня, і збільшити обмеження до 125 тис. на наступний рік.

Псакі заявила, що ціль прийняти 62 500 біженців вже до кінця цього бюджетного року не є реалістичною «з огляду на знищену програму прийняття біженців, яку ми успадкували».

Байден назвав ситуацію з Навальним «абсолютно неприйнятною»