404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
США вимагатимуть від усіх прибуваючих тест і проходження карантину
Getty Images

Президент США Джо Байден підписав новий указ. Він вимагає від усіх мандрівників пройти тестування на коронавірус перед вильотом та продемонструвати результат ПЛР-тесту після прибуття. Туристам також доведеться піти на карантин.

Про це повідомляє DW.

«Крім носіння масок, всім, хто вилітає до Сполучених Штатів з іншої країни, необхідно буде пройти тестування, перш ніж вони сядуть в літак, перед вильотом і пройти карантин після прибуття в Америку», — сказав чинний американський лідер.

Наразі політик підписав вже 10 указів і рішень, які спрямовані на боротьбу з пандемією COVID-19. Тепер в Штатах всі мають обов'язково носити захисні маски у громадському транспорті та на території федеральних установ.  

Байден запустив й програму з розповсюдження вакцин проти COVID-19 через аптеки. Також голова Білого дому планує у перші 100 днів каденції вакцинувати близько 100 млн громадян країни. 

За словами лікаря-інфекціоніста Ентоні Фаучі, вже незабаром нові інфекції можуть вийти на плато, пише видання.

«Ми приділяємо цьому дуже пильну увагу в наших альтернативних планах, якщо нам коли-небудь доведеться модифікувати вакцину. Але прямо зараз, судячи за наявними у нас звітами... здається, що вакцини, як і раніше, будуть ефективні проти них», — говорить медик.  

Chas News повідомляв, що Байден хоче продовжити ядерний договір з Росією. 

План Байдена. Один робочий день – одна тема