404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Байден та Харріс анонсували нові призначення в адміністрації Білого дому

Новообраний президент США Джо Байден і обраний віце-президент Камала Харріс анонсували ще кілька призначень на різні посади в адміністрації Білого дому. Про це пише пресслужба перехідної команди Байдена-Харріс.

«Це шановні лідери, чиї цінності і пріоритети збігаються з моїми власними. Вони будуть сумлінно виконувати свою роль, служачи американському народу», — заявив Байден.

За словами майбутнього глави апарату президента США Рона Клайна, співробітників Білого дому відбирають в прагненні відобразити «різноманіття Америки у всіх сенсах».

Серед анонсованих призначень у Білому домі наступні:

  • Брюс Рід, який з 2011 по 2013 роки очолював віце-президентський апарат Байдена, стане заступником глави апарату Білого дому;
  • Енн Філіпік, яка працювала у Фонді Обами, стане директором з питань управління та адміністрації;
  • Райан Монтоя стане директором з планування та попередньої підготовки заходів. Раніше він займав цю посаду в передвиборному штабі Байдена і Харріс, а також брав участь в обох передвиборних кампаніях Барака Обами;
  • Гаутам Рагхаван — заступник директора президентського управління кадрів. В перехідній команді він також займається кадровими призначеннями, а в адміністрації Обами був координатором з питань ЛГБТ та по зв’язкам із представниками американо-азіатської громади;
  • Винай Редді очолить команду спічрайтерів;
  • Елізабет Уілкінс, яка раніше обіймала ряд високих посад в генпрокуратурі округу Колумбія, стане старшим радником глави апарату.

Раніше в Колегії виборщиків США підтвердили перемогу кандидата в президенти Джо Байдена, який отримав 306 голосів з 270 необхідних для перемоги. Результати голосування в Колегії виборщиків на спеціальному спільному засіданні офіційно підрахує новий склад Конгресу 6 січня 2021 року та затвердить результати виборів. Новообраний президент США буде приведений до присяги під час церемонії інавгурації 20 січня.

Chas News повідомляв, що Байден і Харріс отримали звання «Людина року» за версією журналу Time.

Раніше Байден заявив, що він хоче бачити Трампа на своїй інавгурації.

«Повинні розпустити». Клінтон закликала скасувати Колегію виборщиків у США