Байден заявив, що дезінформація про COVID-19 у соцмережах «вбиває людей». У Facebook йому відповіли

Джо Байден, президент США, заявив, що поширення дезінформації про коронавірус та вакцини у соцмережах, в тому числі «на платформі Facebook», «вбиває людей».

У Facebook йому заперечили, зазначивши, що навпаки — завдяки соцмережах популярність вакцин тільки зросла.

Про це пише BBC.

На думку Байдена, Facebook докладає недостатньо зусиль у боротьбі з постами, які містять брехню про вакцинацію та вакцини, через що страждає захист здоров'я населення.

«Вони вбивають людей. Єдина пандемія, яка у нас є — серед нещеплених», — зазначив голова США у розмові з репортерами.

За інформацією директора Центру громадського здоров'я США по контролю та профілактиці захворювань (CDC) Рошеля Валенські, зараз у США першу дозу вакцини отримали 67,9% дорослого населення країни, дві дози — 59,2%.

Багато з тих, хто відмовляється робити щеплення, кажуть, що не довіряють вакцинам. При цьому, більшість активістів, які агітують за антивакцинаторство та мають мільйони підписників, зосереджені якраз у Facebook, Instagram, YouTube та Twitter, йдеться у звіті CDC.

У Facebook відповіли на звинувачення, заявивши, що популярність вакцин серед користувачів їх мережі останнім часом навпаки зросла — приблизно з 70% до 80-85%. Також у компанії заявили, що коли бачать публікації, спрямовані проти вакцинації від COVID-19, то одразу видаляють їх.

«З початку пандемії ми видалили понад 18 млн постів з дезінформацією про коронавірус та приховали понад 167 млн одиниць контенту про COVID-19, спростованих нашою мережею партнерів з перевірки фактів», — повідомляється у відповіді Facebook.

до слова, у травні цього року Україна увійшла до топ-5 країн з дезінформації у Facebook.

«Ви не так зрозуміли!». За що Facebook відправляє в бан і чи можна цього уникнути