Бійці російської армії платять по $20 тис. хабаря за «демобілізацію» — СБУ (відео)
Unsplash

СБУ опублікувала перехоплення чергової телефонної розмови російських військових, які обговорюють можливості втекти з війни в Україні.

Батько, якого забрали воювати у так званій «ДНР», каже синові, що шукає людей, які допомогли б їм обом «демобілізуватися». Заради цього йому навіть не шкода продати автомобіль.

Син натомість каже, що за такі «послуги» беруть $20 тис., а не $2 тис., як думав батько. Система в окупантів проста — відкупитись під час вручення повістки можна дешевше, але втекти з фронту коштує вдесятеро дорожче.

 

Окупанти платять по $20 тис. хабара, щоб втекти з війни Стільки коштують документи про «демобілізацію» військовослужбовця з армії рф і повернення додому. Про це свідчить нова телефонна розмова загарбників, яку перехопила СБУ. Батько, якого мобілізували у так званій «днр», говорить сину, що намагається вийти на людей, які б допомогли їм обом «демобілізуватися». Зізнається, що не пошкодує продати для цього автомобіль. Але син запевняє, що цього замало, бо за «демобілізацію» беруть $20 тис., а не $2 тис., як думав батько: «Ну, когда гребли, то да, а сейчас, когда люди здесь сидят, – подняли уже (розмір хабара – прим.). Короче, демобилизация стоит 20 тыс. долларов». Тобто розцінки окупантів прості: якщо ти зорієнтувався одразу, то відкупитися від «мобілізації» на місці можна за $ 2 тис. Якщо ні, то вирватися з фронту коштуватиме вдесятеро дорожче. Натомість СБУ нагадує про безкоштовну альтернативу – гарячу телефонну лінію 2402. Подзвонивши за цим номером, можна здатися в полон і зберегти своє життя. #СБУ #ЗупинимоОкупантів #stoprussia

Posted by Служба безпеки України on Thursday, June 30, 2022

СБУ нагадує окупантам, що за номером 2402 можна безкоштовно здатися в полон та зберегти життя.

Раніше СБУ перехопила розмову, в якій росіяни обговорюють можливість навмисного поранення задля повернення додому.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Російські військові шукають способи втекти з України попри погрози командування (відео)