Білорусь розпочала нові навчання неподалік від кордону з Україною (карта)

Білорусь розпочала командно-штабні навчання з територіальними військами неподалік від кордону з Україною. Вони триватимуть з 12 по 14 липня у Жлобинському районі Гомельської області.

Про це повідомляє міноборони Білорусі.

Офіційно метою навчань заявлено «оцінка готовності посадових осіб сформованих військових частин територіальних військ виконати навчально-бойові завдання, вдосконалення навичок офіцерів запасу у роботі на пункті управління й у керівництві підлеглим особовим складом і під час завдань територіальної оборони».

Під час цих навчань мають відпрацювати охорону та оборону об'єкта територіальної оборони та несення служби на контрольно-пропускному пункті під час участі у виконанні заходів воєнного стану.

жлобинський район гомельська область

Нагадаємо, військові навчання у Білорусі безперервно тривають з початку російського вторгнення в Україну. Зокрема, 7 липня вкотре продовжили маневри на полігонах – вони триватимуть щонайменше до 16 липня. 

навчання у білорусі карта

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«З кожного села по 50 осіб». лукашенко розповів, яким бачить «народне ополчення» в білорусі