Більшість жителів Маріуполя не планують йти на «референдум» — розвідка

За оцінками окупантів, лише 5-7% мешканців окупованого Маріуполя готові брати участь у псевдо референдумі за приєднання до рф.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України у Telegram.

Місцеві колаборанти продовжують здійснювати перепис населення, щоб визначити скільки залишилось людей у Маріуполі.

«Вказані групи відвідують всі квартири та приватні помешкання. Під час перепису вимагають надати особисті документи з реєстрацією (пропискою). Також з’ясовують місце перебування найближчих родичів. Офіційно повідомляють, що встановлюють місцеперебування людей, щоб забезпечити їх світлом та газом», — повідомляє розвідка.

Неофіційно окупанти розповідають, що більшість маріупольців або взагалі відмовляється йти на «референдум» або ухиляється від питання про участь. Лише 5-7% опитаних готові прийти на «виборчі дільниці» та «проголосувати».

Крім того, «переписники» зазначають, що мешканці Маріуполя, що залишилися, озлоблено ставляться до рф та до так званих «адміністрацій», що призначили окупанти.

За даними колаборантів, рішення щодо самого «референдуму» і дати його проведення в кремлі остаточно не визначено. Також окупаційна влада міста намагається взагалі не піднімати тему «виборів», тому, ймовірно, вони не відбудуться 11 вересня, як анонсували раніше.

«Окрім цього стало відомо, що з 1 вересня окупанти припинять видавати вцілілим мешканцям Маріуполя так звану «гуманітарну допомогу» — дешеві набори продуктів, які давали змогу людям хоч якось побороти голод та злидні. Як одну з причин зменшення «допомоги» вказують низький попит серед маріупольців на отримання російського громадянства», — додали у ГУР.

Раніше Chas News показав, як у День Незалежності над Маріуполем підняли український прапор.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

В рф заявили про «усиновлення» тисячі незаконно вивезених з Маріуполя дітей. В українському МЗС відреагували