Біля Лисичанська окупанти захопили Підлісне й Мирну Долину — зведення Генштабу
Генштаб ЗСУ

21 червня російські війська обстріляли населені пункти на Харківщині, Сумщині та Чернігівщині та намагаються відновити сили на Донецькому напрямку.

Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ.

На Сіверському напрямку противник продовжує інженерне обладнання прикордонних районів та мінування місцевості. Обстріляв з мінометів та артилерії райони населених пунктів Середина-Буда, Миропілля, Юнаківка Сумської області та Грем’яч на Чернігівщині.

На Харківському напрямку противник вів повітряну розвідку в районах населених пунктів Руська Лозова, Черкаська Лозова та Питомник та вів вогонь з артилерії.

На Слов’янському напрямку окупанти намагаються утримати зайняті позиції.

На Донецькому напрямку ворог перегруповується, щоб посилитись на Бахмутському напрямку. Крім того, виявлено формування зведених підрозділів.

На Краматорському напрямку окупанти обстрілювали позиції ЗСУ з мінометів та артилерії в районах населених пунктів Донецьке, Стародубівка, Миколаївка та Пришиб.

На Сєвєродонецькому напрямку йдуть бої.

Ворог здійснював вогневий вплив із танків та артилерії неподалік Сєвєродонецька, Лисичанська, Воронового, Мирної Долини та Гірського.

У напрямках Метьолкіне — Воронове та Метьолкіне — Сиротине росіяни намагалися вести розвідку боєм, ЗСУ відбили противника.

Загарбники намагаються закріпитися в населеному пункті Устинівка, наступають у напрямку Білої Гори з частковим успіхом.

На напрямку Тошківка – Підлісне ворог оволодів населеними пунктами Підлісне та Мирна Долина, закріплюється на зайнятих рубежах. Також, має частковий успіх в районі населеного пункту Гірське.

Штурм у напрямку Високого ЗСУ відбили.

На Бахмутському напрямку ворог обстрілював райони Берестового та Комишувахи та намагався наступати у напрямку Олександропілля — Комишуваха, але успіху не мав.

На Авдіївському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках активних дій противник не вів. Обстріляв території поблизу Красногорівки, Гострого, Новоандріївки, Гуляйпільського та Новосілки.

На Південнобузькому напрямку ворогобстрілював позиції наших військ та вів повітряну розвідку БпЛА.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Карта бойових дій в Україні станом на 21 червня