Бізнесмен Олександр Слобоженко розважається з друзями за кордоном під час війни — розслідування (відео)

25-річний київський мільйонер Олександр Слобоженко разом із друзями відпочивають на курортах Європи під час загальної мобілізації та запеклих боїв на фронті.

Про це йдеться у розслідуванні «Української правди».

Журналіст Михайло Ткач розповів, що натрапив у Instagram на фотографію Слобоженка біля гелікоптера. У локації до фото автор вказав Куршевель — дорогий курорт у французьких Альпах, а в підписі зазначив: «Якщо коротко описати нашу поїздку: є що згадати — нема чого дітям розповісти».

Цей пост за січень 2023 року досі доступний на сторінці Слобоженка, на яку підписані 416 тис. людей. Улітку бізнесмен і блогер також показав свою відпустку на півдні Європи.

Більшість інших фотографій та відео Слобоженка теж присвячені демонстрації заможного життя. Так, у серпні 2022 року бізнесмен показав, як він з друзями катається на суперкарах, а з неба їх знімає камера з гелікоптера, ніби у відеогрі Need For Speed. А вже в грудні того самого року бізнесмен поїхав до Лондона.

Журналістів зацікавило, як чоловік та його друзі виїжджають за кордон. Джерела «Української правди» у правоохоронних органах розповіли, що Слобоженко непридатний до військової служби за станом здоров’я.

В Альпах разом зі Слобоженком відпочивали двоє 33-річних чоловіків — Вадим Герасименко та Артур Бершадський, обоє теж непридатні для військової служби. З ними також був 31-річний Роман Дзюбенко, але він, за даними журналістів, виїхав як волонтер через систему «Шлях».

Ще один друг Слобоженка, бізнесмен Ростислав Потапенко, перетинає кордон завдяки листам від ГУР. Від початку великого вторгнення він у такий спосіб виїжджав уже вісім разів, стверджують журналісти.

За даними УП, прямо зараз Слобоженко і Дзюбенко перебувають за кордоном на іспанському острові Майорка.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.
Люксове життя під час війни: співробітника ТЦК помітили на відпочинку у Домінікані (фото)