Бойовики «ДНР» збирають резервістів через можливі «загрози з боку України»
«Новости Донбасса»

14 травня гібридні війська Росії на Донбасі оголосили про проведення «контрольного збору» жителів ОРДО, зарахованих до «мобілізаційного резерву».

Про це повідомляє видання «Новини Донбасу», посилаючись на розпорядження ватажка окупаційної адміністрації ОРДО Дениса Пушиліна.

Згідно з «документом», в «ДНР» проведуть «контрольне оповіщення з явкою громадян, які перебувають в запасі, і техніки на пункти попереднього збору з 17 по 18 травня».

Мета збору — «контроль наявності громадян, які перебувають в запасі і приписані до військових частин, комплектування підрозділів мобілізаційного резерву».

«Міністерству внутрішніх справ ДНР» доручили сприяти «в розшуку і доставці до місця проведення контрольної явки громадян, які перебувають запасі, в разі їх неявки в терміни, зазначені в повістках відділів військового комісаріату, без поважних причин».

З 17 по 22 травня окупаційні війська в ОРДО проведуть «навчання». В них будуть задіяні незаконні збройні формування. Захід позиціонується як «перевірка ефективності спільних дій різних структур» в разі «можливих зовнішніх загроз з боку України».

Про аналогічні «навчання» оголосило й угруповання «ЛНР». Вони пройдуть спільно з «ДНР».

З 17 по 21 травня бойовики «ЛНР» запланували провести навчальнв зборів, в яких можуть взяти участь близько 3 тис. осіб.

У ЗМІ виклали запис ймовірної розмови Медведчука з ватажком «ДНР»