Бракує кадрів для війни. У розвідці розповіли, як окупанти поповнюють дефіцит офіцерів і шукають симулянтів

Російські окупанти поповнюють дефіцит офіцерів користуючись з сержантського складу та намагаються виявляти симулянтів за допомогою спеціалізованих медкомісій.

Про це повідомляють у Головному управлінні Міноборони.

«На фоні великий бойових втрат в армії РФ виник дефіцит офіцерів. Щоб якось заповнити ці вакансії розпочато масове присвоєння офіцерського звання молодший лейтенант особам сержантського складу без відповідного досвіду та освіти», — заявили в ГУР.

Розвідники зауважили, що ще одна причина дефіциту кадрів — небажання військовослужбовців збройних сил рф та росгвардії з далекосхідних регіонів брати участь в бойових діях на території України.

«В тому числі через те, що їх часто включають до складу так званих «зведених підрозділів», які формуються не за професійною ознакою. В результаті, велика кількість військових в них не мають належної підготовки, що призводить до додаткового збільшення втрат», — пояснили в ГУР. 

Також, зазначається, що багато окупантів, які брали участь у бойових діях, не бажають повертатися в свої підрозділи, вказуючи у якості причини відмови проблеми зі здоров’ям.

Щоб запобігти «відтоку кадрів», керівництво зс рф формує військово-лікарські комісії. Їхнє головне завдання — виявлення військовослужбовців, які імітують захворювання та поранення для ухилення від участі у бойових діях.

Тим часом у прикордонній з Україною Бєлгородській області місцеві жителі почали масово нищити власне майно, аби отримати компенсації від влади за нібито обстріли з боку України. В області наростає кількість претензій до влади щодо її неспроможності забезпечити якісний ремонт пошкоджених будівель.

Раніше повідомлялось, що російські окупанти намагаються залучити українську молодь до проросійських організацій.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Росіяни не справляються з пораненими, тому в рф мобілізують медиків — розвідка