Британська розвідка пояснила, чому рф вивела військових з острову Зміїний

Причиною виведення російських військових з острову Зміїний стала вразливість до ударів з боку ЗСУ.

Про це йдеться у зведенні від розвідки Міноборони Британії у Twitter.

30 червня Міноборони рф оголосило про відхід своїх військ з острова, який вони контролювали з першого дня повномасштабного вторгнення. У російському відомстві виведення військ назвали «жестом доброї волі».

Зазначають, що протягом останніх тижнів ЗСУ завдавали ударів потужних ударів по росіянам на острові з використанням ракет та безпілотників.

Крім того, українські військові використовували протикорабельні ракети, аби не дати російським військовим суднам дістатися до острову.

«Росія швидше за все відійшла з острова Зміїний через ізоляцію гарнізону та його зростаючу вразливість до українських ударів, а не як «жест доброї волі», як вона стверджувала», — йдеться в повідомленні.

Також додають, що російські сухопутні сили стверджують, що взяли під контроль село Привілля на північний захід від спірного міста Лищанська на Донбасі. У Мінорборони Британії припускають, що за контрольну висоту навколо Лисичанського НПЗ тривають інтенсивні бої.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Ймовірно, росіяни замінували при відступі зі Зміїного сам острів та прилеглі води — ОК «Південь»