Британська жінка-офіцер знімала порно на замовлення на секретному підводному човні

У Великобританії жінку-офіцера Королівських ВМС викрили на зйомках та розповсюдженні в інтернеті порнографічного відео на замовлення. 29-річна лейтенант Клер Дженкінс знімала його на секретній базі Клайд неподалік Глазго, а дещо — просто всередині ядерного підводного човна, пише таблоїд The Sun. 

Також у «полуничці» брав участь коханець Клер — старший матрос Ліам Доддінгтон, що служить на тій самій базі.

В інтернеті військова під псевдонімом Келлі Тейлор публікувала відверті фото та відео і закликала користувачів переказувати їй гроші.

«Мені 29 і я працюю. Але з 9 вечора до 5 ранку я люблю бути неслухняною і залишатися барвистою. Моя темна сторона іноді може ввести мене в халепу, але відчуття небеспеки робить мене гарячою», — йдеться у профілі дівчини на порносайті.

Джерела видання повідомляють, що Дженкінс пройшла усю перевірку у ВМС, в тому числі й її частину стосовно сексуального життя.

На базі Клайд Дженкінс відповідала за обладнання підводних човнів вартістю 1 млрд фунтів стерлингів.

Коли командування допитало Дженкінс, вона не приховувала свого «хобі». А найближчими вихідними виклала нову порцію «гарячого» контенту у мережу.

Наразі триває розслідування. Найбільше керівників турбує те, що лейтенант «легкої поведінки» могла стати об’єктом шантажу з боку іноземних спецслужб.

«Якщо персонал не діє згідно з нашими цінностями та стандартами, ми не вагатимося вжити відповідних заходів», — кажуть у ВМС Британії.

Порносюжет наживо. У Словаччині жінка допомогла затримати грабіжника за допомогою орального сексу