Британській акторці повторно вручили «Оскар» — оригінальну статуетку у неї поцупили у 80-х
The Academy / Twitter

Американська академія кінематографічних мистецтв і наук повторно вручила «Оскар» Гейлі Міллс, 75-річній британській акторці. Попередня статуетка зникла з її будинку наприкінці 1980-х років.

Про це повідомляється у Twitter організації.

Нову нагороду акторці вручив Девід Рубін, президент американської академія кінематографічних мистецтв.

У 1961-му чотирнадцятирічна Гейлі Міллс удостоїлася молодіжного «Оскара» за роль дівчинки-сироти у діснеївському фільмі «Полліанна».

Наприкінці 80-х акторка заявила про зникнення статуетки з її будинку у Лондоні, поки вона була у США на зйомках діснеївського телешоу «Доброго ранку, міс Блісс» (1987—1989).

«Я поїхала зніматися до Америки, а коли повернулася, її вже не було. Звичайно, я перевернула весь будинок догори дриґом і опитала всіх, кого змогла… Може, одного разу вона з’явиться», — розповідала Міллс виданню Hollywood Reporter у вересні минулого року.

Раніше Chas News повідомляв, що кіноакадемія оголосила шорт-листи «Оскара» у 10 категоріях.

Український фільм «Погані дороги» Наталки Ворожбит потрапив до лонг-листа у номінації «Найкращий іноземний фільм», але до шорт-листа його не внесли. 

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити. 

Оголосили переможців кінопремії «Золотий глобус». Список найкращих фільмів та серіалів 2021 року