Британський прем'єр анонсував поставки до України танків Challenger 2

Прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час телефонної розмови з президентом Володимиром Зеленським підтвердив плани передати Україні танки Challenger 2.

«Прем'єр-міністр окреслив амбіції Великої Британії посилити нашу підтримку України, в тому числі шляхом надання танків Challenger 2 та додаткових артилерійських систем», — йдеться у повідомленні пресслужби британського уряду.

Президент Зеленський за підсумками розмови подякував Сунаку за рішення, що посилять ЗСУ на полі бою, проте окремо не згадав про танки Challenger 2. 

«У розмові з прем'єр-міністром Ріші Сунаком подякував за рішення, які не лише посилять нас на полі бою, а й стануть правильним сигналом для інших партнерів», — заявив Зеленський.

Раніше британські ЗМІ повідомляли, що Британія планує передати Україні 12 танків Challenger 2. Перші чотири мають надійти найближчим часом, а ще вісім — трохи згодом.

Першою ж надати сучасні танки вирішила Польща. Президент країни Анджей Дуда пообіцяв передати Україні роту танків Leopard 2.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Чим вражає танк Leopard 2, яким пообіцяли озброїти Україну