Бутусов склав повноваження радника міністра оборони. Скаржиться, що там сама «показуха»

Журналіст Юрій Бутусов вирішив скласти повноваження радника міністра оборони. 

Про це він написав у Facebook.

За його словами, загроза російського вторгнення виявила провали Міноборони в організації оборони, яке «займається показухою замість аналізу».

Андрій Таран, міністр оборони, як стверджує Бутусов, не реагує навіть на ті проблеми, про які публічно заявляє комітет Верховної Ради, — харчування, будівництво арсеналів, проблему з боєприпасами, держоборонзамовлення.

Також журналіст пише, що у держави відсутня централізована оборонна політика. Тому навіть ті проблеми, які Міністерство оборони намагається обʼєктивно вирішити, блокуються через відсутність координації на вищому рівні. У розпал війни другий рік поспіль зривається держоборонзамовлення, а військово-політичне керівництво держави взагалі не планує якісних реформ в армії і будь-які структурні зміни при збереженні поточного стану справ неможливі, впевнений Бутусов.

Ще він поскаржився на «гальмування» справи щодо провалу спецоперації із захоплення російських найманців з ПВК «Вагнер».

Історія призначення Бутусова у Міноборони

  • 8 грудня Міністерство оборони України запропонувало посаду своєму критику — журналісту Юрію Бутусову.
  • Він повідомив, що прийняв пропозицію, назвав свої умови і оприлюднив програму дій. Але вже наступного дня розповів, що після його згоди відомство перестало виходити на звʼязок.
  • У Міноборони на це відреагували і запросили журналіста на співбесіду на 10 грудня. Там також додали, що ознайомилися з програмою Бутусова і виявили, що він не розуміє меж обовʼязків посад, на які претендує, а амбіції журналіста «перевищують його рівень необхідних компетенцій».
  • Наступного дня журналіст Юрій Бутусов звинуватив Міністерство оборони в брехні про проведення співбесіди та причини відмови в наданні посади, а також повідомив, що буде подавати в суд, де вимагатиме офіційних вибачень.
  • 20 грудня Бутусов погодився на два місяці стати радником.

Chas News повідомляв, що напередодні комітет ВР не підтримав відставку Степанова.

Ремонт Кабміну. Навіщо Рада збирається міняти міністрів