404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Бутусов склав повноваження радника міністра оборони. Скаржиться, що там сама «показуха»

Журналіст Юрій Бутусов вирішив скласти повноваження радника міністра оборони. 

Про це він написав у Facebook.

За його словами, загроза російського вторгнення виявила провали Міноборони в організації оборони, яке «займається показухою замість аналізу».

Андрій Таран, міністр оборони, як стверджує Бутусов, не реагує навіть на ті проблеми, про які публічно заявляє комітет Верховної Ради, — харчування, будівництво арсеналів, проблему з боєприпасами, держоборонзамовлення.

Також журналіст пише, що у держави відсутня централізована оборонна політика. Тому навіть ті проблеми, які Міністерство оборони намагається обʼєктивно вирішити, блокуються через відсутність координації на вищому рівні. У розпал війни другий рік поспіль зривається держоборонзамовлення, а військово-політичне керівництво держави взагалі не планує якісних реформ в армії і будь-які структурні зміни при збереженні поточного стану справ неможливі, впевнений Бутусов.

Ще він поскаржився на «гальмування» справи щодо провалу спецоперації із захоплення російських найманців з ПВК «Вагнер».

Історія призначення Бутусова у Міноборони

  • 8 грудня Міністерство оборони України запропонувало посаду своєму критику — журналісту Юрію Бутусову.
  • Він повідомив, що прийняв пропозицію, назвав свої умови і оприлюднив програму дій. Але вже наступного дня розповів, що після його згоди відомство перестало виходити на звʼязок.
  • У Міноборони на це відреагували і запросили журналіста на співбесіду на 10 грудня. Там також додали, що ознайомилися з програмою Бутусова і виявили, що він не розуміє меж обовʼязків посад, на які претендує, а амбіції журналіста «перевищують його рівень необхідних компетенцій».
  • Наступного дня журналіст Юрій Бутусов звинуватив Міністерство оборони в брехні про проведення співбесіди та причини відмови в наданні посади, а також повідомив, що буде подавати в суд, де вимагатиме офіційних вибачень.
  • 20 грудня Бутусов погодився на два місяці стати радником.

Chas News повідомляв, що напередодні комітет ВР не підтримав відставку Степанова.

Ремонт Кабміну. Навіщо Рада збирається міняти міністрів