404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Чаус перебуває у військовій частині ДПСУ — ЗМІ
УНІАН

Державна прикордонна служба обурена маніпулятивними припущеннями, що викрадений екссуддя Микола Чаус перебуває у військовій частині ДПСУ на Київщині.

Про це повідомляє видання «Українська правда», посилаючись на слова речника ДПСУ Андрія Демченка.

«Вчора окремі видання та телеканали спробували створити абсурдну та маніпулятивну спекуляцію навколо ДПСУ. Спершу проросійське видання «Страна», посилаючись на слова адвоката, робить висновок, що відео з даною особою монтувалося за допомогою програми, яку закупила одна з частин відомства. Далі більше, телеканал «Прямий» не лише цитує це видання, а й посилаючись на цю інформацію, відразу виносить рішення», — наголосив він.

Представники вищезазначениз ЗМІ припускають, що відео, опубліковане у Телеграм-каналі «ChausUA Микола Чаус» 16 травня 2021 року, змонтоване з допомогою програми Adobe Premiere Pro. Аналогічне програмне забезпечення у 2018 — 2019 роках придбала військова частина №2428,  розташована в Київській області.

Демченко наголосив, що відомство в своїй роботі дотримується визначених норм і використовує ліцензійне програмне забезпечення, не порушуючи прав інтелектуальної власності.

Закупка програмного забезпечення відбувається на постійній основі і термін їхніх ліцензій діє відповідно до договорів.

«Ліцензії тих програмних продуктів, про які наголошують ці «журналісти», і які закуповувалися окремо в 2018 та 2019 роках, діяли рік», — підкреслив Демченко.

Залягти на дно в Кишиневі. Хто такий суддя Чаус, про якого зараз говорить Молдова і Україна