Зустріч Міу Гото, олімпійської чемпіонки Токіо з софтболу, з Такаші Кавамурою, мером її рідного міста Нагоя, завершилася скандалом. У результаті спортсменці замінять золоту медаль.
Про це інформує ВВС.
Міу Гото стала чемпіонкою у складі збірної Японії з софтболу. Мер Кавамура на зустрічі з олімпійкою не лише приміряв нагороду собі на шию, але й спробував її на зуб.
Таким чином він підтримав символічну традицію спортсменів кусати золоті медалі. Втім, чиновник забув, що в Японії все ще вирує епідемія коронавірусу. Його одразу звинуватили у неповазі до смортсменки і порушенні гігієнічних норм та карантинних правил.
Лише офіційних скарг на мера подали блізько 7 тис.
72-річний Кавамура визнав свою помилку і попросив вибачення.
«Я вчинив вкрай неприйнятно», — заявив чиновник і додав, що готовий заплатити за заміну медалі.
Однак організатори Олімпіади повідомили, що замінять нагороду спортсменці за кошти Міжнародного олімпійського комітету.
Що буде з медаллю, яку облизав та погриз мер Нагої, не уточнюють.