Через спалах COVID у В’єтнамі Adidas та інші виробники страждають від перебоїв у поставках
Getty Images

Компанії в секторі роздрібної торгівлі, серед яких Adidas, Foot Locker та Buckle, неоотримує товар у зв'язку з зупинкою підприємств у В'єтнамі через пандемію COVID-19.

Про це повідомляє «Інтерфакс».

Аналітики вже висловлюють побоювання щодо наслідків перебоїв в ланцюгах поставок для магазинів іграшок в ключовий сезон святкового шопінгу.

Серед інших перешкод — пошук контейнерів і вантажівок для транспортування товарів і витрати, пов'язані з вирішенням проблем у ланцюгах поставок.

Топ-менеджери компаній вживають заходів для вирішення проблеми, проте визнають, що це буде непросто, пише MarketWatch.

«Очевидно, що зупинка роботи підприємств у В'єтнамі матиме більш тривалі наслідки», — зазначив Річард Джонсон, головний виконавчий директор Foot Locker в ході бесіди з інвесторами.

У свою чергу, Денніс Нельсон, CEO Buckle прогнозує затримки у постачаннях продукції.

«Влада В'єтнаму запровадила масштабні локдауни на підприємствах. В результаті більшість виробничих потужностей постачальників у країні були недоступні з середини липня», — сказав Каспер Рорстед, головний виконавчий директор Adidas.

Китай також стикається з проблемами в ланцюгах поставок через пандемію. У країні знаходиться вісім з десяти найбільш завантажених портів у світі, що також ускладнює ситуацію для брендів і ритейлерів в США і по всьому світу з наближенням початку святкового сезону шопінгу.

У Китаї заявили, що зупинили поширення коронавірусу всередині країни