Іван Мартинов, відомий інтернет-спільноті як «Чоткий паца з Рівного», зараз воює з росіянами на Донбасі у складі 68-ї єгерської бригади ЗСУ. Про це повідомляє пресцентр Операції об'єднаних сил.
«Чоткий паца» став відомим у 2014 році завдяки відео, на якому словами «це мєрзость» прокоментував економічну ситуацію в країні. Після цього інтернет заполонили меми з ним у головній ролі.
«Сьогодні «Чоткий паца» впевнений: «Москалі — це мєрзость», і без жалю знищує окупантів у складі окремої єгерської бригади на Донецькому напрямку», — розповіли у штабі ООС.
Мартинов виявляється брав активну участь у Революції Гідності, воював у складі добровольчого батальйону, м потім підписав контракт із ЗСУ, де відслужив 5 років.
«Дембель» вийшов не дуже тривалий: «Після служби приїхав до батька, три місяці відпочив і знову довелося йти на війну. Подзвонили із сільради: Ваня, збирайся! Я заварив собі кави, але і попити її не встиг — приїхала машина, і от я вже у військкоматі», — розповів він про перший день російського повномасштабного вторгнення.
Після перемоги «Чоткий паца» Іван Мартинов планує одружитися та поїхати подорожувати світом.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.