Cуд Нью-Йорка визнав Трампа винним у завищенні вартості своїх активів

Суд у Нью-Йорку визнав експрезидента США Дональда Трампа та його сімейний бізнес винними у шахрайстві у справі щодо завищення вартості своїх активів.

Про це пишуть Reuters та The New York Times.

У справі крім самого Трампа фігурують його діти — Дональд Трамп — молодший, Іванка та Ерік Трампи, а також керівництво Trump Organization. Цивільний позови проти них подала генеральний прокурор штату Нью-Йорк Летиція Джеймс. Вона звинуватила експрезидента у перебільшенні статків для отримання вигідних умов за кредитами та страховкою протягом десяти років.

Суддя визнав, що Трамп завищив вартість своїх активів від $812 млн до $2,2 млрд. Наприклад, він оцінив свою резиденцію Мар-а-Лаго у Флориді в $612 млн, хоча за висновками оцінювача її ринкова вартість не перевищує $27,6 млн.

Таким чином, суд вирішив, що Трамп може бути притягнутий до відповідальності за шахрайство на подальшому судовому процесі, який почнеться 2 жовтня. Прокурор вимагає постійну заборону для Трампа і його дітей обіймати керівні посади в компаніях штату, там же на п’ять років заборонити їм купувати нерухомість та відшкодувати ймовірні збитки у розмірі $250 млн.

Сам Трамп вважає позов політично мотивованим, а суддю назвав «ненормальним». Адвокати експрезидент вже заявили, що, імовірно, оскаржать судове рішення.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустить.

Трамп став першим президентом США з тюремним фото