Данілов: в Україні загинули шість тисяч росіян, ще дві — десь блукають

Російські війська продовжують нести великі втрати в результаті боїв з ЗСУ та територіальною обороною. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов в ефірі українського телебачення, передає Укрінформ.

«На сьогодні РФ не має контакту приблизно з 8 тисячами своїх військовослужбовців. Це не означає, що всі вони загинули. Загинуло, за нашими розрахунками, приблизно 6 тисяч, інші ще десь блукають», — сказав він.

Прокоментував Данілов в сподівання російських окупантів, що в Україні їх «зустрічатимуть із квітами».

«Вони чомусь вирішили, що в лютому тут є квіти. Насправді є квіти, але вони мають назву «Піони» (самохідна артилерійська установка, – ред.), і наша артилерія «Піонами» криє цих людей, які на сьогодні прийшли з загарбницькими намірами на нашу територію», — відзначив секретар СНБО.

В той же час Олексій Арестович, радник голови ОП, заявив, що втрати росіян лише загиблими вже наближаються до семи тисяч чоловік. За його словами, ворог щодня втрачає близько півтори тисячі вояків.

Нагадаємо, Міноборони РФ, попри численні фото та відеодокази, лише 2 березня вперше визнало втрати серед своїх військових. При цьому у Москві наполягають, що загинули лише загибель 498 солдатів та ще 1597 отримали поранення.

Міський голова Херсона розмовляв з окупантами та досягнув із ним «домовленостей»