Де і як українцям отримати грошову допомогу під час війни: список організацій

Через бойові дії мільйони громадян України були змушені переїхати у безпечніше місце, залишилися без роботи, а у деяких випадках навіть втратили власне житло.

Окрім допомоги від небайдужих людей, постраждалі українці також можуть отримати кошти від держави та міжнародних організацій.

Chas News розповідає, які існують платформи та організації, кому і на які виплати варто розраховувати, та власне, як отримати гроші.

Соціальна платформа ЄДопомога 

На соціальній платформі єДопомога можна подати заявку на грошову допомогу від держави та міжнародних організацій: Міжнародного Червоного Хреста в Україні, Всесвітньої продовольчої програми ООН, УВКБ ООН, ЮНІСЕФ та Міжнародної організації з міграції. 

Зареєструватись можна тут.

Багатоцільова програма грошової допомоги від Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» / Unity for the Future  

Сума допомоги складає 2220 грн на кожного члена сім’ї, але не більше п'яти осіб строком на один або три місяці (залежить від області). 

Цільові області:  Донецька, Дніпропетровська,  Запорізька, Київська, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Харківська, Черкаська та Чернігівська.

Всі деталі за посиланням.

Фінансова допомога від Карітас Запоріжжя 

Звернутися по допомогу можуть внутрішньо переміщені особи, які зареєструвалися у Запоріжжі після 15.04.2022 (підтверджується довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи).

Допомогу можна отримати за адресою: вул.Семафорна,8, з понеділка по п’ятницю з 09:30 до 16:00

Всі деталі за посиланням.

Багатоцільова грошова допомога від СОС Дитячі Містечка Україна 

Програмою передбачається виплата 2220 грн на кожного члена родини в місяць прийомним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу та сім’ям опікунів, в яких виховуються від 3-х дітей віком до 18 років.

Цільові області:  Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Сумська Харківська, Херсонська та Чернігівська.

Всі деталі за посиланням.

Разова фінансова підтримка для жінок від Волонтерської організації  You Are Not Alone. Ukrainian Sisters. 

Більш докладно дізнатися про допомогу можна тут.

Фінансова допомога від Колективу підтримки опору України у війні з Росією «Спілка» 

Допомога надається у сумі 25 — 100$ на особу, на сім’ю  — 100-300$, для волонтерів — 300-1000$.

Подробиці тут.

Фінансова допомога від 1k Project

Проєкт $1K в Україні — це волонтерська робота, спрямована на пряме підключення спонсорів у США та у всьому світі, щоб допомогти українським родинам, які постраждали від безглуздої та нелюдської війни. Сума допомоги 1000$.

Аби дізнатись більше переходьте за посиланням.

Фінансова допомога від Gate.org 

Gate to Ukraine  — платформа, де американці роблять пожертвування українськими багатодітними сім’ями, які постраждали внаслідок війни, були вимушені переїхати, або перебувають на тимчасово окупованих територіях. Сума допомоги 100$. Більш докладно у посиланні.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Біженці із зони бойових дій зможуть отримати грошову допомогу на залізничних вокзалах