404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
США накажуть приватникам боротися з COVID-19. Для цього Байден використає військові повноваження

Обраний президент США Джо Байден після інавгурації скористається законом про оборонну промисловість, щоб прискорити виробництво вакцини від коронавірусу. Про це повідомляє СNN.

Байден повідомив, що використовуватиме закон про військове виробництво 1950 року. Документ, ухвалений у воєнний час, фактично передбачає примусове залучення приватних компаній до роботи на державу.

Байден застосує закон саме для пришвидшення вакцинації населення, він має намір збільшити кількість щеплень у кілька разів – до 1 млн на день. Він оголосив: «Я хочу, щоб до кінця перших 100 днів мого перебування на посаді президента було зроблено 100 млн щеплень».

Після присяги я використовую свої повноваження відповідно до закону про оборонне виробництво і накажу приватній промисловості прискорити виробництво матеріалів, необхідних для вакцин, а також засобів захисту

Навесні до закону про оборонне виробництво вдавався чинний президент США Дональд Трамп. Він використовував його для збільшення випуску масок, респіраторів, апаратів для штучної вентиляції легень та іншого необхідного обладнання.

Байден 29 грудня розкритикував поточні темпи вакцинації в США. «Кілька тижнів тому адміністрація Трампа передбачала, що до кінця грудня можна буде вакцинувати 20 млн американців. Від грудня залишилося всього кілька днів, а ми поки вакцинували лише кілька мільйонів», — вказав політик.

Обраний президент пообіцяв, що, як тільки вступить на посаду, постарається довести темпи вакцинації до 1 млн осіб в день. Однак, навіть при реалізації цього плану, за словами Байдена, щоб вакцинувати більшу частину населення Штатів, знадобляться місяці.

Інавгурація Байдена запланована на 20 січня.

США утримують перше місце в світі за кількістю хворих COVID-19. За даними Університету Джонса Хопкінса, в країні виявили понад 19,5 млн заражених.

Першу британку повністю вакцинували від COVID-19. А як же Шекспір?