Дев'ятий день Паралімпіади-2020. Україна здобула дев’ять нагород, серед них три золоті
Getty Images

У четвер, 2 вересня у дев'ятий день змагань на Паралімпіаді в Токіо українська команда здобула три золоті, чотири срібні та дві бронзові медалі.

«Золото» знову виграв плавець Максим Крипак (100 м на спині). При цьому медаль він отримав, встановивши новий світовий рекорд. Для спортсмена це дев'ята золота медаль Паралімпіади і четверта, здобута у Токіо.

Золоті медалі також вибороли атлети Марія Помазан (легка атлетика, штовхання ядра) та Владислав Загребельний (легка атлетика, стрибки у довжину).

«Срібло» отримали:

• Єлизавета Мерешко (плавання, 400 м в/c),
  • Віктор Дідух/Максим Ніколенко (настільний теніс, команда),
  • Антон Коль (плавання, 50 м на спині),
  • Оксана Ботурчук (легка атлетика, 100 м, клас).

Бронзові медалі отримали:

• Денис Остапченко (плавання, 50 м в/c)
  • Олексій Денисюк (кульова стрільба, мікст, малокаліберний швидкострільний пістолет 25 м).

У командному заліку українська збірна залишається на п'ятому місці, виборовши 84 медалі, з яких 20 — золоті, 39 — срібні та 25 — бронзові.

На першому місці — Китай, на другому — Британія.

Перемагають себе і суперників. Вражаючі фотографії українських спортсменів на Паралімпіаді-2020