«Динамо» знову програло «Барселоні» з рахунком 0:1. Відео голу
Getty Images

У вівторок, 2 листопада, в Києві відбувся матч футбольної Ліги чемпіонів «Динамо» — «Барселона».

Кияни програли — 0:1. Єдиний м’яч у другому таймі на 70-й хвилині забив Ансу Фаті.

Гра пройшла за незначної переваги гостей. Суперники по три рази влучили у створ воріт один одного. А за ударами повз ціль господарі мали перевагу: 7—5.

У першому таймі у киян міг забити Де Пена. А у другому хороший удар Циганкова парирував воротар каталонців Тер Штеген.

Зазначимо, що з таким же мінімальним рахунком 0:1 «Динамо» два тижні тому програло «Барселоні» і на її полі.

В іншому поєдинку групи Е німецька «Баварія» вдома розбила португальську «Бенфіку» — 5:2. Три м’ячі за мюнхенців забив Левандовський, до того ж він ще й не реалізував пенальті.

Після чотирьох турів «Динамо» поcідає останнє місце в групі, не забивши жодного м’яча. Далі динамівці 23 листопада в Києві зіграють з лідером групи — «Баварією».