Дива не сталось. Україна програла Англії і зупинилась у 1/4 фіналу Євро
Getty Images

Збірна України припинила виступ на Євро-2020.

В суботу, 3 липня, у чвертьфіналі команда Андрія Шевченка програла у Римі збірній Англії — 0:4.

Українці дуже швидко пропустили. Вже на 4-й хвилині Стерлінг віддав пас у розріз, наші захисники прогавили Кейна, той вийшов сам на сам з Бущаном та відправив м’яч у сітку — 0:1.

На 35-й хвилині травму отримав наш центральний захисник Кривцов. Замість нього вийшов атакуючий півзахисник Циганков. Таким чином Україна вимушено перебудувалась з більш захисної схеми з трьома центральними оборонцями, на класичний варіант з чотирма захисниками.

Зазначимо, що через пошкодження навіть до заявки на матч не потрапив Маліновський.

Ще швидше Україна пропустила по перерві. Не пройшло й хвилини після поновлення гри, як Макгвайр забив головою після штрафного — 0:2.

На 50-й хвилині також головою забив вже Кейн — 0:3. Ще один гол головою нам забив Хендерсон після кутового на 63-й — 0:4.

Англія залишається єдиною командою, яка ще не пропустила на турнірі жодного м'яча.

Попри розгромну поразку вихід до чвертьфіналу є досягненням для збірної України. До цього «синьо-жовті» двічі брали участь в чемпіонатах Європи (2012, 2016) і вилітали після групового турніру.

На цьому турнірі в групі у нас були такі результати:

• Україна — Нідерланди — 2:3
  • Україна — Півн. Македонія — 2:1
  • Україна — Австрія — 0:1

Наші посіли третє місце в групі, але вийшли до 1/8 фіналу завдяки результатам в інших групах як одна з чотирьох найкращих команд, що посіли треті місця.

В 1/8 фіналу Україна в додатковий час перемогла Швецію — 2:1