Для підтримки наступу на півдні створили п'ять інженерно-саперних батальйонів
Комплекс розмінування MICLIC

У Збройних Силах України для підтримки наступу сформували п'ять інженерно-саперних батальйонів. Про це повідомив командувач Силами підтримки ЗСУ бригадний генерал Дмитро Герега, повідомляє Military Media Center.

Він розповів, що наступ на півдні ускладнюється через облаштовану росіянами багатоешелоновану систему інженерних загороджень, яка складається з кількох смуг завдовжки від 10 до 40 км . Вони містять протитанкові мінні поля, невибухові загородження у вигляді протитанкових ровів, «зуби дракона», протитанкові їжаки та дротяні перешкоди.

Герега заявив, що для нарощування можливостей Сил оборони у подоланні мінно-вибухових загороджень сформовано п'ять інженерно-саперних батальйонів.

Близько 200 військовослужбовців пройшли підготовку за кордоном та виконують завдання у складі певних угруповань, а також розмінування деокупованих територій у Миколаївській, Херсонській та Харківській областях.

Також упродовж липня-серпня ще близько 150 військовослужбовців пройдуть підготовку за кордоном.

Герега повідомив, що інженерні підрозділи отримали від країн-партнерів до 100 одиниць спеціальної техніки, необхідної для створення проходів у вибухових та невибухових загородженнях (інженерні танки, установки та заряди розмінування, танкові мостові укладачі тощо).

«Наразі здійснюється підготовка екіпажів зазначеної техніки за кордоном», — додав він.

 Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Генштаб ЗСУ розповів про втрати ворога станом на 5 серпня