404

Сторінку не знайдено

Для українців відкрили кордони вже 58 країн
Global Times

Для подорожей українських громадян на час пандемії наразі відкрито 58 країн. Про це сказав на брифінгу у вівторок міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

«Країни... відносно відкриті для українців. Станом на 13 жовтня, таких країн 58. З минулого брифінгу, який відбувся 30 березня, додалось 6 країн — це гарна новина. Поганих новин немає. Нейтральна новина полягає у тому, що ці 6 країн, скажімо так, не дуже популярні серед українських туристів. Це Бахрейн, Перу, Пакистан, Сан-Томе і Прінсипі, Уганда і ЦАР», — цитує міністра УНН.

 
LIVE: Голови МЗС Кулеба звітує про стан кордонів у світі в умовах пандемії COVID-19

LIVE: Голова МЗС Кулеба звітує про стан кордонів у світі в умовах пандемії COVID-19

Posted by УНН - Українські Національні Новини on Monday, October 12, 2020

Утім, Пакистан був відкритий ще станом на 4 вересня — тож заява політика дещо маніпулятивна.

Між тим щодо в’їзду до Пакистану його уряд встановив ряд правил.

А до Перу, яка відкрила в'їзд, українцям все ж не варто летіти — ця країна має найвищий рівень смертності від COVID-19 на душу населення серед усіх країн світу. Заява Кулеби співпала з заявою Перу про 33305 зареєстрованих смертей від коронавірусу і про туристичну галузь країни, зруйновану пандемією.  

Тим часом минулого тижня Міністерство охорони здоров’я України оновило список країн «червоної» та «зеленої» зон — із урахуванням кількості активних випадків COVID-19 на 100 тисяч населення.

Деякі країни починають послаблювати карантинні заходи та відкривають свої кордони для іноземців. Проте у багатьох країнах досі необхідно проходити 14-денну обсервацію, самоізоляцію. Тому Кабмін рекомендує утриматися від поїздок за межі України.

МЗС на своєму сайті регулярно оновлює статуси усіх країн щодо заборони й дозволу в’їзду іноземців. Для прикладу, Албанія, Болгарія, Єгипет, Сербія, США та Чорногорія дозволяють в’їзд без будь-яких обмежень та тестування.

Перед купівлею квитків МЗС радить перевіряти інформацію щодо умов в'їзду громадян України до інших країн. Зараз на територію ЄС можуть в’їжджати дипломати та українці з робочими візами чи посвідченнями на проживання, а також в інших випадках, визначених країною в’їзду.

 

Безвіз в українців забирати не будуть. Але це не точно