404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Для українців відкрили кордони вже 58 країн
Global Times

Для подорожей українських громадян на час пандемії наразі відкрито 58 країн. Про це сказав на брифінгу у вівторок міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

«Країни... відносно відкриті для українців. Станом на 13 жовтня, таких країн 58. З минулого брифінгу, який відбувся 30 березня, додалось 6 країн — це гарна новина. Поганих новин немає. Нейтральна новина полягає у тому, що ці 6 країн, скажімо так, не дуже популярні серед українських туристів. Це Бахрейн, Перу, Пакистан, Сан-Томе і Прінсипі, Уганда і ЦАР», — цитує міністра УНН.

 
LIVE: Голови МЗС Кулеба звітує про стан кордонів у світі в умовах пандемії COVID-19

LIVE: Голова МЗС Кулеба звітує про стан кордонів у світі в умовах пандемії COVID-19

Posted by УНН - Українські Національні Новини on Monday, October 12, 2020

Утім, Пакистан був відкритий ще станом на 4 вересня — тож заява політика дещо маніпулятивна.

Між тим щодо в’їзду до Пакистану його уряд встановив ряд правил.

А до Перу, яка відкрила в'їзд, українцям все ж не варто летіти — ця країна має найвищий рівень смертності від COVID-19 на душу населення серед усіх країн світу. Заява Кулеби співпала з заявою Перу про 33305 зареєстрованих смертей від коронавірусу і про туристичну галузь країни, зруйновану пандемією.  

Тим часом минулого тижня Міністерство охорони здоров’я України оновило список країн «червоної» та «зеленої» зон — із урахуванням кількості активних випадків COVID-19 на 100 тисяч населення.

Деякі країни починають послаблювати карантинні заходи та відкривають свої кордони для іноземців. Проте у багатьох країнах досі необхідно проходити 14-денну обсервацію, самоізоляцію. Тому Кабмін рекомендує утриматися від поїздок за межі України.

МЗС на своєму сайті регулярно оновлює статуси усіх країн щодо заборони й дозволу в’їзду іноземців. Для прикладу, Албанія, Болгарія, Єгипет, Сербія, США та Чорногорія дозволяють в’їзд без будь-яких обмежень та тестування.

Перед купівлею квитків МЗС радить перевіряти інформацію щодо умов в'їзду громадян України до інших країн. Зараз на територію ЄС можуть в’їжджати дипломати та українці з робочими візами чи посвідченнями на проживання, а також в інших випадках, визначених країною в’їзду.

 

Безвіз в українців забирати не будуть. Але це не точно