Днями прем’єр-міністри одразу трьох європейських держав приїдуть до України — Кулеба
УНІАН

Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ України, заявив, що «буквально днями» прем’єр-міністри трьох європейських країн прибудуть до Києва.

Мова про політиків із Великої Британії, Польщі та Нідерландів — Бориса Джонсона, Матеуша Моравецького та Марка Рютте, розповів очільник МЗС на брифінгу.

Також він зауважив, що в Україну постійно прибувають міністри закордонних справ інших держав. 

«Мій грецький колега вже в Україні, мій колега з Нідерландів — вже практично на шляху. Так само і моя британська колега», — зазначив Кулеба.

Він додав, що наступного тижня в Києві перебуватимуть очільники МЗС Німеччини та Франції, які є посередниками у Нормандському форматі. Також Україна очікує візиту Раджепа Ердогана, президента Туреччини. Міністр не уточнив, на коли саме запланували візит політиків.

Тим часом видання «Європейська правда» з посиланням на джерела пише, що Борис Джонсон та Матеуш Моравецький під час свого візиту хочуть оголосити про новий формат співпраці з Україною. Однак, який саме, невідомо.

Раніше Ліз Трасс, міністр закордонних справ Великої Британії, заявила, що розглядає можливість створення тристороннього союзу між Британією, Польщею та Україною.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити. 

Польща готується до 1 млн біженців на своєму кордоні у випадку російського вторгнення в Україну