Українським розвідникам у Бахмуті відправили топовий український безпілотник Raybird-3, інший такий отримають морські піхотинці.
Про це у Telegram повідомив Михайло Федоров, віцепрем’єр і міністр цифрової трансформації.
«Підсилили українських військових топовими комплексами Raybird-3 (ACS-3) від української компанії «Скаетон». Один передали розвідникам до фортеці Бахмут, другий — морським піхотинцям», — йдеться у повідомленні.
За словами Федорова, Raybird-3 (ACS-3) — один з найкращих безпілотників у світі у своєму класі. Комплекс складається з двох безпілотних літальних апаратів, переносної наземної станції керування, антенної системи, пускової установки, а також камери, фотоапарату, радару тощо.
Дрон підходить для довготривалої розвідки, адже може літати вдень та вночі до 24 годин та за будь-яких погодних умов. Крім того, він стійкий до ворожих засобів радіоелектронної боротьби.
Федоров додав, що до Бахмута також передали 9 квадрокоптерів DJI Matrice M30T.
Нагадаємо, раніше у Литві зібрали €5 млн, щоб придбати радари для ЗСУ.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.