До Києва з Пекіну прибула збірна України з фристайлу. Як зустрічали наших олімпійців (фото, відео)
Єлизавета Серватинська/Суспільне

У суботу, 19 лютого, до міжнародного аеропорту «Бориспіль» з Пекіну прибула збірна України з фристайлу, яка представляла країну на Олімпійських іграх-2022.

Зокрема, до країни повернувся срібний призер Олімпіади-2022 у лижній акробатиці Олександр Абраменко, повідомляє «Суспільне».

Олександр Абраменко, коментуючи здобуття срібної медалі на Олімпіаді-2022, зізнався, що виступ у Пекіні був найкращим у його кар’єрі.

«Моя медаль для всієї України. Для кожного, хто стежив за виступами, переживав, я все це відчував у Пекіні. Коли там було холодно, ці думки мене зігрівали на схилі.

Я бачив, що всі ніяк ми не можемо здобути медаль і вже почав хвилюватися, бо розумів, що буде багато відповідальності на мені.

Я радий, що саме мій вид приніс першу нагороду. Тим більше, у день Єдності», — сказав Абраменко під час брифінгу.

Олімпіада-2022

Олімпіада-2022

Україну на Олімпіаді-2022 мали представляти п'ять лижних акробатів — чинний олімпійський чемпіон Олександр Абраменко, Дмитро Котовський та Олександр Окіпнюк, а також Анастасія Новосад та Ольга Полюк. Однак через позитивний тест на коронавірус Новосад не змогла взяти участь у змаганнях.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Китай витратив на проведення Олімпіади-2022 майже $9 млрд.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Олімпіада як виставка IT-досягнень. Чому після Ігор атлетам радять викинути свої смартфони