404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Українським школам обіцяють 5G до кінця цього року

До кінця року понад 3 тис. населених пунктів України мають отримати доступ до високошвидкісного інтернету. Серед перших користувачів очікуються школярі та вчителі.

Про це заявив Денис Шмигаль, прем'єр-міністр України, на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Освіта і наука».

«До кінця цього року більш як 3 тисячі населених пунктів, а це означає, що й школи в цих населених пунктах, і діти, зможуть отримати доступ до високошвидкісного інтернету. І на цьому ми не збираємося зупинятися, цю роботу будемо продовжувати», — розповів Шмигаль.

І додав, що особливо гостро потреба у сучасних засобах зв’язку з'явилася на тлі пандемії коронавірусу COVID-19, яка заблокувала роботу шкіл у 2020 та 2021 роках. 

За його словами, у сучасному світі кожній дитині слід мати доступ до комп'ютера.

«Ми маємо говорити про запровадження 5G з наступного року і в контексті загалом доступу до інтернету усіх дітей, які цього потребують», — сказав прем'єр-міністр.

Він наголосив, що достаток родини та місце її проживання не мають бути вирішальними чинниками у здобутті дітьми якісної освіти за бажаним напрямком.

«Розроблені на сьогодні системи і курси дистанційної освіти також дають таку змогу. Ми будемо продовжувати працювати над підвищенням якості та давати можливість дітям вчитися більш якісно», — заявив Шмигаль.

Також очільник уряду додав, що влада планує спрямувати понад 1 млрд грн на придбання техніки для навчальних закладів.

Кабмін ухвалив план розвитку 5G-технологій в Україні