185 тисяч українських дітей розпочали навчання в польських школах з 1 вересня. Про це повідомив міністр освіти Польщі Пшемислав Чарнек в ефірі RFM FM.
За його словами, зараз у школах навчається на 7 тисяч дітей менше, ніж 24 червня — коли закінчився попередній навчальний рік.
Міністр зазначив, що частина школярів могла повернутися додому чи поїхати до іншої країни. При цьому багато українських дітей у Польщі навчаються дистанційно в українських школах.
Нагадаємо, за даними Міносвіти, 1 вересня навчання в українських школах розпочали на 300 тис. учнів менше, ніж у минулому році. 2021 році в Україні нараховувалось 4,2 млн учнів, а цього року — 3,9 млн учнів.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.