Дві золоті, п'ять срібних та чотири бронзових. Здобутки України на Паралімпіаді за 30 серпня
Getty Images

Україна виборола ще 11 медалей на Паралімпіаді в Токіо за шостий день змагань.

Перше «золото» з настільного тенісу принесла Марина Литовченко. Українка феєрично розгромила росіянку Маляк Алієву з рахунком 3:0.

Другу золоту медаль здобув український плавець Андрій Трусов. Спортсмен лідирував після 50 м та до кінця зберігав першість.

Ще один плавець Михайло Сербін здобув «срібло» у запливі на 200 м на спині.

Другу срібну нагороду отримав Ігор Цвєтов у бігу на дистанції 100 м.

Також друге місце посіли Андрій Дорошенко у стрільбі з пневматичної гвинтівки стоячи та Яна Лебєдєва у метанні диску.

Зоя Овсій також змагалася у метанні диску, однак змогла взяти «бронзу» за результатами змагань.

Ще дві бронзові медалі вибороли Роман Павлик зі стрибків у довжину та Ірина Щетнік у стрільбі з гвинтівки.

Загалом за результатами шести днів Паралімпіади в Токіо Україна здобула 54 медалі та посідає п'яте місце в загальному заліку.

Перемагають себе і суперників. Вражаючі фотографії українських спортсменів на Паралімпіаді-2020