Дві петиції про скасування вакцинації від COVID-19 набрали 25 тис. голосів. Тепер їх має розглянути Зеленський
Unsplash

На сайті президента дві петиції про скасування примусової вакцинації від коронавірусу набрали по 25 тис. підписів, необхідних для розгляду.

Перша петиція під назвою «Відміна примусової вакцинації населення» станом на 14 грудня набрала понад 25,1 тис. голосів. Її опублікував Дмитро Зінькевич 23 вересня.

«Прошу заборонити примусову вакцинацію населення. Не повинно бути такого, що люди вакцинуються простроченими вакцинами під страхом звільнення з роботи чи неотримання заробітної плати», — йдеться в тексті заяви.

Іншу петицію подав 27 вересня Юрієм Ахрамєйко. Її назва — «Повне скасування карантину та добровільно-примусової вакцинації від COVID-19» і вона набрала уже понад 25,4 тис. підписів.

«Ми вимагаємо повністю скасувати карантин, безглуздий масковий режим, та вакцинацію, яка вже стала примусовою для деяких верств населення. Залишити лише вакцинацію для бажаючих і тільки на платній основі», — вимагає автор петиції.

Тепер їх має розглянути президент Володимир Зеленський.

Раніше Chas News писав, що з 8 листопада від роботи відсторонили невакцинованих працівників, які мали обов’язково щепитися від COVID-19. З 9 грудня список професій для обов’язкової вакцинації розширили.

У Великобританії почалась паніка після першої смерті від «Омікрону». Черги на бустери збільшуються