404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Попри погрози російський репер Джиган таки виступив в Одесі: відео «скасованого» концерту

Денис Устименко-Вайнштейн, російський репер, більш відомий під псевдонімом Джиган у п'ятницю ввечері, 28 травня виступив в Одесі під час відкриття клубу-ресторану Queen. 

Про це у Facebook повідомив Сергій Стерненко, український громадський діяч, колишній член проводу та очільник одеського обласного осередку «Правого сектора».

За інформацією ще одного одеського активіста Дем'яна Ганула, раніше цей концерт нібито скасували через скандал у соцмережах. 

Відзначається, що користувачі соцмереж були обурені тим, що артист, який підтримує анексію Криму і виступає на концертах на підтримку Путіна приїзжає гастролювати в Україну. 

Однак репер не звернув на це увагу і все ж провів концерт.

 

За словами Стерненка, виступити на відкриття клубу-ресторану Queen Джигана запросив власник Алєксандр Орлов. Він є громадянином Росії і володіє російським ресторанним холдингом Bulldozer Group. Орлов  дуже агресивно заходить на ресторанний ринок в Одесі та вже зайшов у Києві. 

 

Любитель війни проти України Устименко-Вайнштейн (Джиган) приїздив на відкриття клубу-ресторану Queen в Одесі. За день...

Posted by Сергій Стерненко on Friday, May 28, 2021

За словами активіста, «Орлов має бути негайно видворений з України, а до його активів тут слід застосувати санкції, бо цей російський мініолігарх становить загрозу нашій національній безпеці». 

І додав, що за день до того Джиган виступав у Queen в Києві.

Що відомо про скандального репера?

Денис Устименко-Вайнштейн, відомий публіці, як репер Джиган народився в Одесі, де і почав кар'єру. Однак, згодом, переїхав до Росії. У 2007 році, за даними з відкритих джерел, він став офіційним артистом російського лейблу Black Star Inc.

Джиган неодноразово відвідував Крим, а також 16 березня 2021 року виступав у Москві на концерті щодо підтримки його окупації РФ. 

Відзначається, що у артиста наразі немає заборони на в'їзд в Україну.

Російського репера Моргенштерна внесли до «чорного списку» Мінкультури (оновлено)