404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Джо Байден доручив розвідці за 90 днів визначити походження коронавірусу
Getty Images

Президент США Джо Байден доручив американській розвідці подвоїти зусилля для визначення походження COVID-19. На перші результати голова держави очікує через 90 днів.

Цю заяву зробили після того, як розвідка виявила, що кілька дослідників з китайського Інституту вірусології Уханя в листопаді 2019 року захворіли і були госпіталізовані. Нова деталь підштовхнула Байдена до подальших дій, повідомляє CNN.

Президент доручив визначити нові області для розслідування, зокрема, конкретні питання до Китаю. Також у заяві вказано, що в березні Байден наказав своєму раднику з національної безпеки Джейку Саллівану підготувати звіт із найсвіжішими даними про походження пандемії COVID-19. Президент хоче знати, як саме виник вірус — у результаті контакту людини з інфікованою твариною чи в результаті лабораторних екпериментів.

У пресі з'явилася інформація про госпіталізації працівників Уханьської лабораторії, яка підняла нову хвилю підозр щодо Китаю. Також збільшився тиск з боку Конгресу, який хоче почути чіткі відповіді.

Дональд Трамп, попередник Байдена, неодноразово звинувачував Китай у поширенні нового коронавірусу.

У поширенні COVID винна торгівля продуктами дикої природи в Китаї — джерела у ВООЗ