Джонсон написав листа дітям України та попросив їх пам'ятати про дві важливі речі

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон написав відкритого листа українським дітям, у якому запевнив, що вони не є самотніми, а Україна — обов'язково переможе у війні. Про це повідомляє Sky News.

Голова уряду зазначив, що «у будь-який інший рік такі діти, як ви, вибігали б із будинків та шкіл, щоб пограти з друзями, поганяти у футбол… просто насолодитися тим, що має бути унікально безтурботним часом у вашому житті... Звичайно, зараз не якийсь інший рік».

Джонсон також попросив дітей пам'ятати про дві важливі речі. По-перше, про те, що вони мають безмірно пишатися «своєю країною, своїми батьками, своїми сім'ями та своїми солдатами, і найбільше пишатися собою».

«Багато хто з вас бачив або пережив те, свідком чого не повинна бути жодна дитина. Тим не менше, щодня українські діти вчать усіх нас, що означає бути сильним і гідним, високо тримати голову навіть у найважчі часи, я не можу вигадати кращого прикладу для наслідування для дітей та дорослих у всьому світі», — наголосив він.

А, по-друге, прем'єр запевнив дітей, що «ви не самотні».

«Можливо, вас розлучили з друзями вдома, але у вас є мільйони інших людей по всьому світу. Тут, у Сполученому Королівстві, ми вивішуємо українські прапори над нашими будинками, офісами, церквами, магазинами та ігровими майданчиками, навіть над моїм власним дахом на Даунінг-стріт, де вікна заповнені соняшниками, намальованими британськими дітьми. Наші молоді люди малюють ваш прапор у своїх класах та роблять сині та жовті браслети на підтримку вашої країни», — розповів Джонсон.

Наостанок прем'єр наголосив, що Україна переможе у війні, та запевнив, що британці завжди вважатимуть українців своїми друзями.

«Я вірю, як і ваш президент, що Україна виграє цю війну. Я всім серцем сподіваюся, що незабаром ви зможете повернутися у свої будинки, у свої школи, у свої сім'ї. І що б не сталося, скільки б часу це не зайняло, ми у Великій Британії ніколи вас не забудемо і завжди будемо пишатися тим, що можемо називати вас своїми друзями», — підкреслив Джонсон.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Анджеліна Джолі допомагатиме українським дітям, що постраждали від війни — Єрмак