Експосадовицю податкової підозрюють у привласненні службової квартири

Колишню посадовицю податкової служби Дніпропетровської області підозрюють у незаконному привласненні службової квартири, яка після її звільнення мала повернутися у державну власність.

Про це повідомило Державне бюро розслідувань.

За версією слідства, жінка втратила право користуватися службовим житлом після завершення роботи в податковій службі. Втім, замість повернення квартири державі вона нібито використала підроблені документи, щоб оформити нерухомість у приватну власність.

Після реєстрації права власності квартиру, вартість якої оцінюють майже у 2,9 млн грн, вона подарувала своїй доньці.

У ДБР вважають, що внаслідок цих дій держава втратила майно, яке перебувало в управлінні Державної податкової служби України.