Ексзаступник секретаря РНБО Сівкович отримав підозру у держзраді

Працівники ДБР повідомили про підозру у державній зраді Володимиру Сівковичу, колишньому заступнику секретаря Ради нацбезпеки і оборони, та трьом шпигунам ФСБ рф.

За даними слідства, ФСБ створила злочинну організацію для розвідувально-підривної діяльності проти України. Її очолив Ігор Чумаков, начальник дев'ятого («українського») управління департаменту оперативної інформації 5-ої служби.

Серед учасників були також співробітники ФСБ Олександр Чуліндін, Марина Тєрєнтьєва та інші. До групи залучили й колишніх українських посадовців, які у 2014 році втекли до Москви. Серед них Володимир Сівкович та Олег Кулініч, ексначальник ГУ СБУ в Криму.

Сівкович керував роботою угруповання в Україні, яке передавало росіянам інформацію про державні таємниці та намагалося впливати на кадрові рішення в органах безпеки.

Володимиру Сівковичу повідомили про підозру у створенні та керівництві злочинною організацією та держзраді, а співробітникам фсб — у шпигунстві.

Нагадаємо, нещодавно Служба безпеки України затримала 60-річну жінку, яка шпигувала для російських спецслужб.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Фотографували військових та збирали дані для ворога: у Києві затримали двох шпигунів рф