ЄС виділить €9,6 млн на цифрову трансформацію України
Pixabay

В Україні розпочалась реалізація проєкту EU4DigitalUA. У його рамках ЄС виділить €9,6 млн на цифрову трансформацію держави.

Про це «Європейській правді» розповіли у естонській Академії електронного управління.

«Євросоюз  підтримує подальший розвиток цифрових технологій в Україні з метою підвищення конкурентоздатності країни і сприяння подальшому наближенню її до Єдиного цифрового ринку ЄС», — підкреслив посол ЄС Матті Маасікас.

Проєкт має зміцнити спроможність України до надання публічних послуг онлайн, зміцнення кібербезпеки та безпеки персональних даних. Він триватиме до березня 2024 року.

З початку 2020 року до кіберполіції надійшло 25 тисяч звернень щодо Інтернет-шахрайства

«Ми застосовуємо передовий досвід, отриманий при розбудові «цифрового уряду» Естонії, щоб допомогти уряду України у подальших кроках до створення більш прозорого і ефективного суспільства», наголосив виконавчий директор Академії електронного управління Ханнес Асток.

EGOV4Ukraine — ще один великий цифровий проєкт Євросоюзу та низки його держав-членів. Його бюджет складає понад €9 млн. Проєкт розпочався у 2016 році та завершиться у червні 2021-го. 

Під час його реалізації створять систему обміну даними «Трембіта». Вона забезпечить взаємодію між електронними реєстрами органів виконавчої влади.

Державне агентство розвитку туризму і Google підписали меморандум про співпрацю