Євро-2020. Матч Данія — Фінляндія призупинили через невідкладну медичну допомогу (відео, фото, оновлено)
Getty Images

Півзахисник збірної Данії Крістіан Еріксен під кінець першого тайму матчу Євро-2020 проти Фінляндії втратив свідомість прямо на футбольному полі.

На 43-й хвилині зустрічі арбітр зупинив гру. Потім на поле вибігли лікарі. Медики протягом 15 хвилин надавали футболісту першу допомогу.

Великий розмах. З часів першого Євро у футбол прийшли шалені гроші та навіть нові правила

Вони зробили Еріксену масаж серця. Після цього медичний персонал розтягнув ширму і в оточенні футболістів Данії забрав Еріксена з стадіону.

Команди пішли в роздягальні.

Матч Данія — Фінляндія призупинили через невідкладну медичну допомогу.

Стан Еріксена — стабільний, його госпіталізували, кажуть в УЄФА.

Матч Данія — Фінляндія перенесли на 13 червня на 12:00.

Гру все ж поновили о 21:30 за київським часом. Футболісти дограють останні п'ять хвилин першого тайму, потім буде п'ятихвилинна перерва і другий тайм.

ОНОВЛЕНО. Збірна Фінляндії перемогла команду Данії. Футбольний поєдинок закінчився з рахунком 1:0 на користь Фінляндії.