Євро-2024: Україна у своєму другому матчі на турнірі перемогла Словаччину! (відео голів)
УАФ

У п’ятницю, 21 червня, збірна України з футболу у своєму другому матчі на Євро-2024 перемогла Словаччину — 2:1!

Словаччина активніше почала поєдинок і створила кілька гольових моментів — кілька сейвів зробив Трубін, який у воротах України замінив Луніна.

Втім на 17-й хвилині наш воротар не врятував, коли Зінченко програв боротьбу і дав вільно пробити головою Шранцу — 1:0.

Зрівняли рахунок українці після перерви. На 54-й хвилині Бражко розпочав контратаку, в якій Шапаренко забив з передачі Зінченка — 1:1.

А на 80-й Шапаренко вже сам віддав гольовий пас на Яремчука, що вийшов на заміну, і той підошвою проштовхнув м'яч повз воротаря — 2:1 на користь України!

У суботу, 22 червня, в нашій групі Е зіграють Бельгія і Румунія (початок — о 22:00).

Останній третій тур в групі Е пройде у середу, 26 червня. Україна зіграє з Бельгією, а Словаччина з Румунією (початок — о 19:00 за Києвом).

До 1/8 фіналу виходять перші дві команди з групи, а також чотири найкращі треті місця.

Календар і результати Євро-2024: група України

• 17.06. Румунія — Україна — 3:0
  • 17.06. Бельгія — Словаччина — 0:1
  • 21.06. Словаччина — Україна — 1:2
  • 22.06. Бельгія — Румунія. 22:00
  • 26.06. Словаччина — Румунія. 19:00
  • 26.06. Україна — Бельгія. 19:00
Повний гід по футбольному Євро-2024: календар, всі результати і трансляції