Facebook Analytics припиняє свою роботу. Бізнес використовуватиме інші інстументи для реклами та статистики

Американська соціальна мережа Facebook з 30 червня 2021 року припиняє підтримку інструменту Facebook Analytics, який зараз доступний за адресою facebook.com/analytics. До цього часу користувачі можуть отримати доступ до звітів, експортувати діаграми та таблиці, а також продовжувати аналізувати статистику сторінок.

Про це повідомляється на сайті компанії.

«Ми припиняємо використання Facebook Analytics в рамках ініціативи по консолідації бізнес-інструментів. Незважаючи на те, що цей інструмент більше не використовується, ми продовжуємо інвестувати в інші інструменти для вимірювання, збору статистики та аналізу даних», — йдеться в повідомленні.

Надалі проаналізувати результати рекламних кампаній, присутності та взаємодію з аудиторією на Facebook та в Instagram можна за допомогою інших інструментів для бізнесу.

Facebook Business Suite — керування аккаунтами компаній на Facebook та в Instagram, а також детальна статистика за аудиторіями, змістом та тенденціями. Цей інструмент поки що  доступний не всім.

Ads Manager — перегляд та редагування рекламних кампанії у соцмережі, керування групами оголошень та окремими оголошеннями на Facebook.

Events Manager — цей інструмент повідомляє про дії на сайті компанії, в додатках та офлайн-точках; також за його допомогою можна підключити інші інструменти для бізнесу  — наприклад, API Conversions.

Зазначається, що припинення роботи Facebook Analytics не вплине на розділи Insights на сторінках Facebook і в профілях Instagram.

У Facebook можна буде приховувати лайки під постами. Раніше цю функцію тестували в Instagram